RM10FTN1004
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM10FTN1004
JLCPCB Part #
C153156
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS