RMS12FT1R50
MFR.Part #
RMS12FT1R50
JLCPCB Part #
C912796
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS