RMS06FT1131
MFR.Part #
RMS06FT1131
JLCPCB Part #
C209019
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS