RMF06JT101
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RMF06JT101
JLCPCB Part #
C7463352
Package
0603
Description
100mW 100Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS