RMS04JT5R1
MFR.Part #
RMS04JT5R1
JLCPCB Part #
C209002
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.1Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS