RMS10JT123
MFR.Part #
RMS10JT123
JLCPCB Part #
C212443
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS