RL12FTNR200
MFR.Part #
RL12FTNR200
JLCPCB Part #
C160920
Description
200mΩ 500mW Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS