RMS04FT6491
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RMS04FT6491
JLCPCB Part #
C208928
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.49kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS