RMS04FT3901
MFR.Part #
RMS04FT3901
JLCPCB Part #
C208877
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS