RM12FTN1R20
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12FTN1R20
JLCPCB Part #
C160567
Description
1.2Ω 250mW ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS