RMS04FT1002
MFR.Part #
RMS04FT1002
JLCPCB Part #
C208775
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS