RD50T5621J
MFR.Part #
RD50T5621J
JLCPCB Part #
C167605
Description
-55℃~+155℃ 350V 500mW 620Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4xL10.5mm Through Hole Resistors ROHS