RMS10FT1300
MFR.Part #
RMS10FT1300
JLCPCB Part #
C912587
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS