RM10FTN3652
MFR.Part #
RM10FTN3652
JLCPCB Part #
C169968
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS