RMS04JT104
MFR.Part #
RMS04JT104
JLCPCB Part #
C208960
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS