RM04FTN25R5
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM04FTN25R5
JLCPCB Part #
C497130
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS