RMS12JT331
MFR.Part #
RMS12JT331
JLCPCB Part #
C212575
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS