RL12FTNR510
MFR.Part #
RL12FTNR510
JLCPCB Part #
C188073
Description
500mW 510mΩ Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS