RM04FTN2490
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM04FTN2490
JLCPCB Part #
C162893
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS