RM04FTN36R0
MFR.Part #
RM04FTN36R0
JLCPCB Part #
C162857
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS