RM12JTN220
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12JTN220
JLCPCB Part #
C160553
Description
22Ω 250mW ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS