RM02FTN4992
MFR.Part #
RM02FTN4992
JLCPCB Part #
C240061
Description
-55℃~+125℃ 25V 49.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS