RD50T5824J
MFR.Part #
RD50T5824J
JLCPCB Part #
C167618
Description
-55℃~+155℃ 350V 500mW 820kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4xL10.5mm Through Hole Resistors ROHS