RLP25FEEMR045
MFR.Part #
RLP25FEEMR045
JLCPCB Part #
C2683379
Description
2W 45mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS