RM02JTN201
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM02JTN201
JLCPCB Part #
C162773
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS