RB04BTP10R0
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RB04BTP10R0
JLCPCB Part #
C2978251
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS