RM06FTN1104
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM06FTN1104
JLCPCB Part #
C169875
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS