RM06JTN682
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM06JTN682
JLCPCB Part #
C188140
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS