XIHCCLNANF-27.120000MHZ
MFR.Part #
XIHCCLNANF-27.120000MHZ
JLCPCB Part #
C521709
Description
-40℃~+85℃ 20pF 27.12MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm HC-49S Crystals ROHS