VLCUWCWTNF-122.880000
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
VLCUWCWTNF-122.880000
JLCPCB Part #
C7412834
Package
SMD-4P,13.9x9.1mm
Description
-20℃~+70℃ 122.88MHz 30mA 5V Sine Wave ±30ppm SMD-4P,13.9x9.1mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS