XYLEECNANF-38.400000
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
XYLEECNANF-38.400000
JLCPCB Part #
C5838399
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 38.4MHz 60Ω 6pF ±30ppm ±30ppm SMD Crystals ROHS