VLCUWLWTNF-100.000000
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
VLCUWLWTNF-100.000000
JLCPCB Part #
C6323825
Package
SMD-4P,13.9x9.1mm
Description
-40℃~+85℃ 100MHz 30mA 5V Sine Wave ±50ppm SMD-4P,13.9x9.1mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS