UHP252012NF-3R3MT01
MFR.Part #
UHP252012NF-3R3MT01
JLCPCB Part #
C2991869
Package
1008
Description
1.3A 1.5A 120mΩ 3.3uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS