UHP252012NF-2R2MT01
MFR.Part #
UHP252012NF-2R2MT01
JLCPCB Part #
C2687115
Package
1008
Description
1.65A 1.95A 2.2uH 80mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS