TMPC 1206HP-4R7MG-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC 1206HP-4R7MG-D
JLCPCB Part #
C17397194
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
11.5mΩ 16A 30A 4.7uH ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS