DFP201610TF-1R0M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
DFP201610TF-1R0M
JLCPCB Part #
C133895
Package
0806
Description
1uH 2.2A 2.5A 72mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS