TMPC 1205HPV-4R7MG-D
MFR.Part #
TMPC 1205HPV-4R7MG-D
JLCPCB Part #
C17678110
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
12A 15Ω 27A 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS