HPC3010TF-100M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC3010TF-100M
JLCPCB Part #
C155107
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 420mΩ 630mA 750mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS