TMPC 0503HV-4R7MG-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC 0503HV-4R7MG-D
JLCPCB Part #
C17473902
Package
2220
Description
4.6A 4.7uH 53Ω 6A AEC-Q200 ±20% 2220 Power Inductors ROHS