TMPF 0402A-1R0MN-ABD
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF 0402A-1R0MN-ABD
JLCPCB Part #
C17390802
Package
SMD,4.4x4.4mm
Description
1uH 480mΩ 6.8A 8.8A ±20% SMD,4.4x4.4mm Power Inductors ROHS