TMPC1205HP-220MG-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC1205HP-220MG-D
JLCPCB Part #
C357250
Package
SMD
Description
10A 22uH 50mΩ 6.5A ±20% SMD Power Inductors ROHS