WCM2012F2SF-801-N
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
WCM2012F2SF-801-N
JLCPCB Part #
C305254
Package
SMD,2x1.2x1.2mm
Description
-40℃~+125℃ 2 300mA 50V 800Ω@100MHz 880mΩ SMD,2x1.2x1.2mm Common Mode Filters ROHS