TMPC0603H-5R6MG-D
MFR.Part #
TMPC0603H-5R6MG-D
JLCPCB Part #
C357200
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
43mΩ 5.6uH 5A 9A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS