TMPC 1004HV-2R2MG-D
MFR.Part #
TMPC 1004HV-2R2MG-D
JLCPCB Part #
C17182969
Package
SMD,11x10mm
Description
12A 2.2uH 27A 7mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS