TMPA0402SP-4R7MN
MFR.Part #
TMPA0402SP-4R7MN
JLCPCB Part #
C2880091
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
2.8A 2.8A 4.7uH 84mΩ ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS