TMPV 1054SV-1R0MN-D
MFR.Part #
TMPV 1054SV-1R0MN-D
JLCPCB Part #
C17505070
Package
SMD,11x10mm
Description
1uH 2.76mΩ 30A 37A AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS