HPC 5020NV-2R2M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC 5020NV-2R2M
JLCPCB Part #
C17428741
Package
2020
Description
2.2uH 2.8A 3.5A 32mΩ AEC-Q200 ±20% 2020 Power Inductors ROHS