HPC8040NF-150M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC8040NF-150M
JLCPCB Part #
C357081
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 3.2A 50mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS