FCM1608CF-151T03
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
FCM1608CF-151T03
JLCPCB Part #
C155055
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 150Ω@100MHz 300mA 400mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS