TMPF 0603A-1R5MN-ABD
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF 0603A-1R5MN-ABD
JLCPCB Part #
C17359965
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
1.5uH 11A 15.5A 50mΩ ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS